BEOGRAD - Načelnik sektora za vanredne sitaucije Predrag Marić izjavio je danas da u poplavljenim područjima Srbije više nema kritičnih mesta, niti ima teških situacija, ali su štabovi u potpunoj pripavnosti dok sve ovo ne prođe.
Potopljeni Obrenovac (foto Jutjub)
Marić je rekao da je najviše ljudi evakuisano iz Obrenovca, da još uvek ima onih koji odbijaju evakuaciju i da se njima dostavlja redovno hrana i lekovi. Ima, međutim, i onih koji prvo evakuaciju odbijaju, pa se potom predomisle. Tokom noći, dodao je, u Zabrežju je došlo do povećanja vodostaja, kao što je bilo i najavljeno i ta evakuacija je bila preventivne prirode. Tokom dana, kaže, Marić, očekuje se stagnacija i opadanje vodostaja. Najvažnije je da nema ugroženih ljudskih života, istakao je Marić za RTV Pink. Izvor: Tanjug
Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:
PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.