БEOГРAД - Вршилац дужности директора ГСП "Београд" Драгомир Спасић поднео jе данас оставку, саопштила jе Управа града Београда.
Спасић jе оставку, како jе обjашњено, поднео из личних разлога. До именовања новог вршиоца дужности послове вођења ГСП "Београд" обављаће Спасићев заменик Жељко Mилковић. Извор: Танјуг
Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.Донације можете уплатити путем следећих линкова:
ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.