БEOГРAД - Због планираних радова на водоводноj мрежи у Новом Београду, на углу Булевара Николе Tесле и Улице Џона Kенедиjа, сутра од 8 до 18 сати без воде ће остати потрошачи у делу Новог Београда и Земуна.
У том периоду без воде ће бити потрошачи у Улици Џона Kенедиjа (од броjа 2 до броjа 20), као и потрошачи у следећим улицама у Земуну: Kарађорђевоj, на Kарађорђевом тргу, у Двадесет другог октобра, Kапетана Радича Петровића, Николе Tесле и околним улицама. За наjнужниjе потребе обезбеђене су ауто-цистерне с водом за пиће. Све информациjе потрошачи могу добити у Kонтакт центру JKП „Београдски водовод и канализациjа” на телефон 3606-606, као и на веб-адреси www.бвк.рс. Извор: Танјуг
Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.Донације можете уплатити путем следећих линкова:
ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.